Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Naudingi patarimai

Apie valymą, valymo paslaugas

Kaip sužinoti valymo paslaugų kainą?

Valymo paslaugos biure. Nuo ko priklauso kaina?

Valymo paslaugos biure leidžia darbuotojams gerai jaustis, džiaugtis estetiškai patrauklia aplinka. Taip pat jos svarbios ir saugumui, kuris būtinas kiekvienoje darbo vietoje. Ant žemės išpilta arbata, numestos sąvaržėlės, netvarkingi baldai gali mažinti darbo aplinkos saugumą, tad komanda, kuri atsakinga už biuro tvarkos ir švaros priežiūrą – būtina.

Tiems, kurie iki šiol niekada nesinaudojo biurų priežiūros paslaugomis, gali kilti klausimas dėl kainų. Neretai laikomasi nuostatos, kad tokios paslaugos brangios ir prieinamos tik dideliems biurams. Tačiau tokia nuomonė nepagrįsta. Valymo paslaugas užsakyti gali net ir maži biurai, kuriuose dirba keletas žmonių. Valymo darbų kaina priklauso nuo kelių esminių faktorių.

Veiksniai įtakojantys valymo paslaugų kainą.

Pirmiausia vertinama, kokiu periodiškumu biurai turėtų būti valomi. Didesniuose biuruose, kuriuose dirba daugiau darbuotojų ir kuriuose lankosi klientai, reikalingas dažnesnis valymas, pavyzdžiui, kartą per dieną. Jeigu biure dirba maža komanda ir biure nebūna lankytojų, gali užtekti valymo ir kas kelias dienas. Tai priklauso nuo paslaugos užsakytojo poreikių.

Nustatant darbų kainą, taip pat vertinama, kokiu metu paslaugos reikalingos. Vieni klientai pageidauja, kad biurai būtų valomi prieš darbo valandas, o kitiems netrukdo, jeigu valytojas atlieka savo darbą biuro darbo valandomis. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokios paslaugos teikiamos, kiek žmonių biure dirba ir koks yra paties biuro dydis.

Kitas kainos vertinimo aspektas – kaip dažnai paslaugos reikalingos. Galima rinktis budinčius valytojus, kurie atlieka darbus, kai tik prireikia valymo paslaugų, arba tokius, kurie ateina sutartu metu ir pagal susitarimą paruošia biurą darbui. Galima užsakyti ir periodines valytojų paslaugas. Jos dažniausiai reikalingos, kai atliekamas baldų valymas, indų surinkimo/plovimo paslaugos (dažniausiai po banketų), langų valymo darbai, grindų dangos atnaujinimas ir t.t.

Biuro dydis yra dar vienas veiksnys, lemiantis valymo paslaugų kainas. Įprastai nuo biuro dydžio priklauso ir reikalingas valymo komandos narių skaičius, taip pat ir tai, kokia įranga bus naudojama (gali tekti plauti mašinomis). 

Patalpų valymo kaina priklauso ir nuo kitų detalių, kurios konsultacijos su paslaugų tiekėjų metu aptariamos išsamiau. Pavyzdžiui, gana dažnai biuruose prioritetinis valymas skiriamas grindims, nes tai labiausiai besidėvinti vieta. Vertinama, kokias dangas reikia valyti (kilimai, plytelės, parketas ir t.t.) ir kokia įranga tam gali būti reikalinga.

Vertinant biuro valymo darbų kainą, taip pat vertinami ir paviršiai, kurie turės būti prižiūrimi. Tai priklauso nuo biuro – kartais užtenka tik dulkių nuvalymo nuo stalų ir kompiuterių, o kartais reikalinga specifinė priežiūra, kai, pavyzdžiui, turi būti valomi mediniai baldai su raižiniais.

Valymo paslaugų kainos kinta ir tada, kai reikalingi ne tik biuro, bet ir jo aplinkos priežiūros darbai. Tai gali būti šiukšlių surinkimas bei išvežimas, šiukšliadėžių tvarkymas, gėlynų persodinimo darbai ir priežiūra, vejos sėjimas, tręšimas, laistymas ir pjovimas, žiemą – sniego kasimas, šlavimas ir kiti aplinkos darbai, kuriantys reprezentatyvią biuro aplinką.

 Norėdami tiksliau įvertinti savo galimybes, susisiekite su valymo paslaugas siūlančia kompanija.