Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Dirbame nuo 1993 m.

Apie mus

1993

Mūsų veiklos pradžia

UAB „Akvija“ veiklą pradėjo 1993 m. Savo veiklą pradėjome po Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo, kai šalyje trūko švaros srities specialistų. Laikėmės nuostatos, kad valytojas – tai ne tik tvarką palaikantis asmuo, tačiau ir aplinkos kokybę gerinantis specialistas. Perimdami patirtį iš švedų bei estų, pritaikėme ją Lietuvoje.
Pirmieji įmonės žingsniai buvo nedrąsūs. Turėjome ne tik gerai dirbti, bet ir įtikinti verslus, kad jiems mūsų reikia, parodyti, kad kokybiškai atlikti valymo darbus gali tik savo sritį išmanantis specialistas. Pelnytas klientų pasitikėjimas skatino ieškoti naujų valymo sprendimų, teikti paslaugas lanksčiau – ne tik kokybiškai, bet ir greitai.
Mūsų verslo pradžioje svarbu buvo ne tik kokybiškai atlikti valymo darbus, bet ir bandyti šias paslaugas įtvirtinti rinkoje. Nors konkurencija tuo metu nebuvo didelė, įmonėms buvo sunku suprasti, kodėl valymo paslaugas jos turėtų patikėti specialistams. Prireikė laiko, kol užsakovai įvertino, kad tvarkinga ir mūsų komandos išpuoselėta įmonių aplinka jų specialistams leidžia susikoncentruoti vien tik į savo atliekamas užduotis.
Pirmą užsakymą atlikome 1993 m. Buvome atsakingi už miesto turguje veikusio mėsos paviljono švarą. Atlikdami darbus, radome nešvarumų, likusių net nuo 1960 m. vykusių statybų, toks tuomet buvo požiūris į švarą. 1997 m. gavome vieną didesnių užsakymų ir pradėjome teikti nuolatines valymo paslaugas „Lietuvos telekomui“. Vėliau paslaugas ėmė užsakinėti užsienio kapitalo įmonės, kurios jau buvo susipažinusios su mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl būsimų klientų jau nebereikėdavo taip ilgai įtikinėti paslaugų reikalingumu.

2020

Mūsų patirtis

Ilgametė mūsų įmonės patirtis leidžia suteikti įmonės klientams aukščiausios kokybės paslaugas, operatyviai reaguoti į kiekvieną situaciją.
Per darbo metus dirbome su daugybe skirtingų klientų – ypač reiklių ir tokių, kurie besąlygiškai mumis pasitikėjo, nes žinojo, kad išmanome tai, ką darome. Vertiname kiekvieną savo klientą, kiekvienas iš jų mums yra svarbus. Jiems skiriame tiek laiko ir dėmesio, kad mūsų atlikti darbai pranoktų lūkesčius.

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211