Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Verslo įmonėms, organizacijoms, viešosioms įstaigoms, mokykloms, biurų kompleksams

Valymo paslaugos biuruose

Tvarka biuruose džiugina ne tik estetiška, bet ir ergonomiška aplinka, kuri svarbi kiekvienam darbuotojui. Palaikant tvarką biure, reikalingos ne tik specialios priemonės ir žinios, tačiau ir greitis, reakcija į iškilusias problemas, prisitaikymas prie individualių verslo poreikių.

Valymo paslaugos biurams yra skirtos:

  • įmonėms;
  • organizacijoms,
  • viešosioms įstaigoms;
  • mokykloms,
  • biurų kompleksams ir kt.

Mums teko valyti šių įmonių biurus: UAB „Baltic Agro“, Lietuvos Respublikos Mokesčių inspekcija, Valstybinė įmonė Registrų centras, Europos Lyčių Lygybės institutas, Europos Parlamento Informacijos biuro ir Europos Komisijos atstovybę ir kt.

Valymo paslaugos biuruose reikalauja kruopštumo.

Valymo paslaugos biuruose dažniausiai reikalauja labai kruopštaus specialisto, kuris rūpintųsi kiekvienu patalpų centimetru. Mūsų komandoje dirba labai skirtingi specialistai, tad, atsižvelgdami į jų gebėjimus ir asmenines savybes, skiriame jiems labiausiai tinkamą patalpą valymui. Biurų valytojai dažniausiai vadinami pačiais kruopščiausiais.

Pagal poreikį biuras gali būti valomas darbuotojų darbo metu, prieš arba po darbo valandų. Tais atvejais, kai patalpos yra valomos darbo valandomis, mūsų specialistai dirba tyliai, naudoja specialias priemones, įrangą, kuri netrukdo biuro darbuotojams dirbti. Valymo grafikas gali būti derinamas prie svečių atvykimo laiko, kad tiek jie, tiek biuro darbuotojai jaustųsi patogiai. 

Laikomės konfidencialumo.

Mūsų komandos nariai valymo metu taip pat griežtai laikosi ir konfidencialumo reikalavimų. Pavyzdžiui, nuvalomas darbuotojo darbo stalas, tačiau užtikrinama, kad dokumentai nebus liečiami, po valymo daiktai bus tose pačiose vietose, kuriose buvo ir prieš valymą.

Mums svarbi visapusiška biuro patalpų priežiūra, tad daug dėmesio skiriame smulkmenoms. Pavyzdžiui, valymo komandos narys gali informuoti užsakovą, kad jau reikalingas kiliminės dangos plovimas ar langų valymas, susidėvėjusios dangos atnaujinimas, taip pat gali patarti, kaip ilgiau išsaugoti baldus (pavyzdžiui, po kėdėmis naudojant kilimėlius arba vaškuojant grindis). Biuro patalpos prižiūrimos atidžiai, mūsų valymo specialistai ne tik atlieka jiems paskirtą darbą, tačiau ir įvertina aplinką, stengiasi, kad biuru būtų visapusiškai pasirūpinta.

Valome skirtingo dydžio biurus.

Mūsų valymo paslaugos biurams atliekamos skirtingo dydžio patalpose. Galime pasirūpinti švara ir vos kelių šimtų kvadratinių metrų biuruose ir tokiuose, kurių plotas siekia 12 000 m² (kaip tik šiuo metu mūsų komanda yra atsakinga už tokių patalpų valymą).

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra objektas, jų neklasifikuojame į mažiau ar labiau svabius. Kiekvienas klientas mums svarbus, dirbame tam, kad jo poreikiai būtų patenkinami. Rūpinamės ne tik užsakovo, bet ir kiekvieno biuro darbuotojo poreikiais. Dirbame operatyviai, net ir mažiausius nesklandumus (pavyzdžiui, patalpoje išbyrėjusias sąvaržėles) mūsų budintis komandos narys stengiasi kuo greičiau išspręsti. 

Asmeninio valymo specialisto samdymas – rizika, nes niekada negalite būti tikras dėl to, kada jam reikės atostogų, kada jis gali susirgti. Į tai būtina atkreipti dėmesį, nes net ir laikinai neprižiūrimas biuras tampa darbui nepatrauklia aplinka. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, verslai yra užtikrinti ne tik dėl valymo darbų kokybės, tačiau ir dėl to, kad paslaugos bus teikiamos sistemingai – biuras bus valomas sutartu grafiku. 

Siūlome ne tik kasdienines biuro priežiūros paslaugas, tačiau ir specifines, kurios padės pasirūpinti langų švara, atnaujinti grindis ir kt.

Jeigu Jums reikalingos valymo paslaugos biuruose, susisiekite, suderinę detales, iš kart imsimės darbo!

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211