Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Medicinos ir stomatologijos klinikoms, grožio ir masažo centrams, vaistinėms ir kt. gydymo įstaigoms.

Valymo paslaugos gydymo įstaigose

Rūpinantis aplinka gydymo įstaigose, būtinas ypatingas dėmesingumas, nes šiose patalpose  teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos. Tik užtikrinus švarą bei tvarką patalpose, jose galima kokybiškai teikti medicinos paslaugas, padėti pacientui nusiraminti, nes jauki  aplinka kuria saugumo jausmą. Valymo paslaugos sveikatos įstaigose specialiomis priemonėmis atlieka apmokyti darbuotojai.

Valymo paslaugos gydymo įstaigose skirtos:

  • medicinos centrams;
  • stomatologijos klinikoms;
  • grožio salonams;
  • masažo centrams;
  • vaistinėms ir kitoms gydymo įstaigoms.

Dirbome su šiomis įstaigomis: Utenos ligonine, Raudonojo Kryžiaus ligonine, įvairiomis stomatologijos, implantologijos klinikomis ir t.t.

Valymo paslaugos gydymo ir kituose medicinos paslaugų objektuose yra reglamentuotos įstatymų ir kitų teisės aktų. Jie nuolat kinta, tad mes sekame kiekvieną pakeitimą, kad darbus atliktume pagal naujausias rekomendacijas. Priklausomai nuo patalpų kategorijos, valymo darbai dažniausiai atliekami 7 kartus per savaitę, o, suderinus individualiai, ir keletą kartų per dieną.

Valymo darbų metu laikomės medicinos įstaigoje sudaryto arba pagal suderintus reikalavimus parengto higienos plano. Pagal jį atliekamas paviršių valymas ir dezinfekcija. Plane detaliai išdėstomi valymo, dezinfekcijos objektai, naudojamų valymo, dezinfekcijos priemonių pavadinimai, jų koncentracija, dezinfekcijos ekspozicijos trukmė, valymo, dezinfekcijos būdas, dažnis, atsakingi darbuotojai ir kt.

Mūsų komandos nariai laikosi asmens higienos, asmeninės apsaugos priemonių naudojimo ir saugaus darbo taisyklių. Taip išvengiama galimos infekcijos sklaidos, valytojų ligų. Už gydymo įstaigų patalpų valymą atsakingi darbuotojai nuolat apmokomi, jiems suteikiama informacija apie reikalavimų atnaujinimus, apie valiklius, aiškinamos cheminės sudėtys, derinimo komponentai. Dezinfekcijai naudojami teisės aktų nustatyta tvarka autorizuoti ir registruoti dezinfekantai.

Dažniausiai valomų gydymo ir medicinos įstaigų patalpų plotas siekia nuo 100 m² iki 10 000 m². Su kiekviena įstaiga suderinamas patalpų priežiūros terminas, dažnumas, grafikas.

Gydymo ir medicinos įstaigų patalpų valymo metu daug dėmesio skiriama galimoms rizikoms ir jų numatymui. Valymo metu garantuojamas konfidencialumas, atsakingas darbas, kurio metu nesugadinama medicinos įranga, laikomasi aplinkosaugos reglamento nustatymų.

Dirbame griežtai laikydamiesi darbo saugos reikalavimų.

Prieš pradedant valymo darbus, įvertinama, kokie paviršiai bus valomi, parenkamos cheminės medžiagos ir technologijos. Su cheminėmis medžiagomis mūsų komanda dirba, griežtai vadovaudamasi nurodymais saugos duomenų lapuose, atliekas rūšiuoja ir tvarko pagal atliekų tvarkymo taisykles. Darbuotojai supažindinami su patalpose esančiais mechanizmais ir jų valymo technikomis.

Valymo komandos profesinės žinios yra ne tik nuolat atnaujinamos, bet ir tikrinamos. Tai padeda suburti geriausių specialistų komandą, kuri rūpinasi valymo darbais gydymo ir medicinos įstaigose. Prieš pradedant darbus, su įstaigos darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu aptariami reikalavimai ir taisyklės, kurie galioja konkrečioje įstaigoje. 

Jeigu Jums reikalingos valymo paslaugos gydymo įstaigose – susisiekite,  mes atsakysime į Jūsų klausimus, pateiksime rekomendacijas, sutarsime grafiką, terminus. Esame lankstūs, tad lengvai prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių.

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211