Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Geležinkelių infrastruktūroms,oro uostams, logistikos ir laivybos įmonėms.

Valymo paslaugos transporte

Valymo paslaugoms transporto sferoje reikalingas itin didelis kruopštumas, susipažinimas su specifine technika, specialios valymo priemonės, kurios padeda tinkamai pašalinti nešvarumus ir negadina transporto priemonės. 

Transportui skirtos valymo paslaugos apima:

  • geležinkelių infrastruktūros įrangos bei patalpų valymą;
  • oro uostų valymą;
  • logistikos įmonių patalpų valymą;
  • laivybos įmonių patalpų valymą.

Dirbome su šiais klientais: Vilniaus ir Kauno oro uostai, Lietuvos geležinkeliai, DFDS keltai ir kt.

Valymo paslaugos transporto sferoje reikalauja išmanymo ir kruopštumo.

Valymo paslaugos transporto sferoje reikalauja ne tik detalumo, kiekvieno komandos nario atsakingumo, tačiau ir puikaus cheminių medžiagų išmanymo, nes su skirtingomis valymo priemonėmis gali būti valomi skirtingi paviršiais. Valymo metu naudojama ir specifinė valymo įranga, užtikrinanti greitą valymo darbų atlikimą. 

Į mus kreipiasi skirtingi klientai, tad užsakomos transporto priemonių bei patalpų valymo paslaugos – unikalios. Sunku apibrėžti, kokio dydžio patalpos yra valomos, nes galime atlikti darbus beveik visose patalpose. 

Daug dėmesio skiriame ne tik valymo darbams, bet ir darbuotojų apmokymui, laikomės teisės aktų, kurie dažnai kinta, su jais supažindinama ir mūsų komanda. 

Valdome valymo rizikas.

Transporto patalpų ir įrangos valymo metu daug dėmesio skiriama galimoms rizikoms, imamasi skirtingų priemonių, kad jų būtų išvengiama. Valymo metu dirbama atsakingai, kad nebūtų sugadinamas klientų turtas. Džiaugiamės, kad mūsų komanda tuo rūpinasi puikiai. Užtikriname ir konfidencialios informacijos apie valomas patalpas ir jose esančią įrangą apsaugą. Visa su klientu susijusi informacija yra prieinama tik ją naudojantiems darbuotojams. Prireikus ją pateikti trečiajai šaliai arba skelbti viešai, gaunamas kliento sutikimas. Transporto valymo paslaugos atliekamos pagal aplinkosaugos reglamento taisykles.

Prieš pradedant darbus, įvertinama, kokie paviršiai bus valomi, parenkamos tinkamos cheminės medžiagos ir technologijos. Su cheminėmis medžiagomis dirbama griežtai pagal nurodymus saugos duomenų lapuose, atliekos rūšiuojamos ir tvarkomos pagal atliekų tvarkymo taisykles. Darbuotojai supažindinami su valomose patalpose esančia technika ir su galimais pavojais. Prieš pradedant darbus, su įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu aptariami saugos reikalavimai ir taisyklės.  

Jeigu Jus domina transporto srities valymo paslaugos, susisiekite su mumis. Pagal individualius poreikius, darbų apimtį ir periodiškumą pateiksime detalų pasiūlymą. 

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211