Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Maisto, baldų, tekstilės, automobilių, elektros gamintojų, naftos perdirbimo įmonėms

Valymo paslaugos pramonei

Mūsų teikiamos paslaugos skirtos visoms pramonės įmonėms, kurios rūpinasi tvarka patalpose ir teritorijoje, siekia užtikrinti kokybišką ir ergonomišką aplinką darbuotojams. Patalpų higiena dažniausiai labiausiai rūpinamasi maisto pramonės patalpose, tačiau ji reikalinga ir kituose fabrikuose.

Valymo paslaugos pramonei yra skirtos:

  • maisto (duonos, pieno, alaus ir kt.) pramonei;
  • baldų tekstilės pramonei;
  • naftos pramonei;
  • automobilių gamintojų pramonei;
  • elektros ir šilumos tiekėjų pramonei ir kitoms gamybos įmonėms.

Dirbome su tokiais klientais: UAB „MARS Lietuva“, „SBA Baldai“, UAB „Dominari logistika“, Kauno kogeneracinė jėgainė, UAB „Fortum Klaipėda“, Lietuvos elektrinė, UAB „Philip Morris Lietuva“, UAB „Elastas“, UAB „Dominari medis“ ir kt.

Pramoniniam valymui reikalingi specifiniai įgūdžiai, gebėjimai ir įranga.

Valytojams suteikiame ne tik inovatyvias darbo priemones, tačiau ir apmokome juos, keliame kvalifikaciją, kad galėtų atlikti valymo darbus net ir sudėtingomis sąlygomis.

Valymo paslaugos pramonei gali būti atliekamos vieną kartą, paruošiant patalpas darbui (aukštuminiai vamzdynų valymai, siloso ar kitų talpų valymas su alpinistais, specialiųjų linijų generalinis valymas ir kt.) arba prižiūrimos nuolat. 

Pramoniniai objektai dažniausiai pasižymi dydžiu, todėl naudojame specialią įrangą, kuri darbus padeda atlikti greitai ir saugiai. Suprantame, kad kiekvienas klientas yra individualus, tad dirbame taip, kad jo poreikiai būtų patenkinti. Palaikome komunikaciją, kuri leidžia pasiekti geriausius rezultatus, ieškome tinkamiausių sprendimų, kurie konkrečioje įmonėje padeda optimizuoti darbus. Kasdieninės patalpų priežiūros metu būtina prisitaikyti prie prekių judėjimo grafiko, kad nebūtų trukdoma gamybos procesams.

Apmokyti komandos nariai naudoja specialią įrangą, kuri skirta pramoninių pastatų valymui. Maisto pramonės pastatams valyti taip pat naudojami specialūs valikliai, kurie turi sertifikatus, saugos įrodymus, net ir konkrečias dozavimo instrukcijas, kurių mūsų darbuotojai griežtai laikosi. Valymo komandos nariai yra apmokyti, baigę privalomuosius higienos įgūdžių kursus.

Valome įvairaus dydžio objektus.

Nuo 100 m² iki 50 000 m² – pramoninius objektus. Į nuolatinio kliento pranešimą sureaguojame per valandą, užtikriname optimalų darbų atlikimo laiką. Mums svarbu visapusiškai patenkinti klientų poreikius, mūsų reakcijos laikas – vienas svarbiausių kriterijų. Individualus darbų atlikimo laikas derinamas su kiekvienu klientu, tačiau užtikriname, kad rasime kompromisą, kuris patenkins užsakovo poreikius.

Valdome valymo rizikas

Teikiant valymo paslaugas pramonei, daug dėmesio skiriama rizikos vertinimui, tad investuojame į darbuotojų gebėjimų mokymu. Jie rengiami kiekvieną mėnesį. Darbo organizavimo sprendimus, tinkamų priemonių, valymo medžiagų pasirinkimą patikime specialistams, kurie yra atsakingi už darbų pateikimą, saugumo reikalavimų laikymąsi. Esame perfekcionistai, kuriems svarbu, kad darbai būtų atlikti tobulai iki mažiausių smulkmenų.

Patalpų valymo metu mūsų darbuotojai griežtai laikosi ir konkrečios įmonės nustatytų taisyklių bei saugumo reikalavimų, užtikrinama nuolatinė komunikacija su įmonės atstovais. Prieš atlikdami darbus, pirmiausia susidarome veiksmų planą, kuris leidžia valymo paslaugas suteikti saugiai, greitai ir be jokios rizikos. 

Suderinus darbų etapus, instruktuojami darbuotojai. Pramoninio valymo metu tenka taikytis prie žmonių srauto, gamybinių mašinų, mechanizmų ir kitų dirgiklių, todėl darbų saugai skiriamas išskirtinis dėmesys.

Jeigu Jus domina pramoninio valymo paslaugų kainos, susisiekite su mumis. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, pateiksime pasiūlymą.

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211