Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Prekybos centrams, maisto prekių ir buitinių reikmenų parduotuvėms, kt. prekybos arba paslaugų patalpoms.

Valymo paslaugos prekybos centruose

Valymo paslaugos prekybos centruose prisideda prie tvarkingos, estetiškai patrauklios, ergonomiškos aplinkos kūrimo. Tvarkinga aplinka reikalinga ne tik darbuotojams, bet ir prekybos centrų lankytojams. Kiekvienas prekybos centras unikalus ne tik savo dydžiu, tačiau ir išdėstymu, teikiamomis paslaugomis, švaros palaikymo poreikiu, todėl sudaromas individualus ir konkrečiam objektui pritaikytas priežiūros planas.

Valymo paslaugos teikiamos:

  • pramogų centrams;
  • prekybos centrams;
  • maisto prekių parduotuvėms;
  • buitinių reikmenų parduotuvėms ir kitoms prekybos arba paslaugų patalpoms.

Dirbome su prekybos centrais IKI, MAXIMA, UAB „Dekoro grupė“, MEGA ir t.t.

Prekybos centrų patalpų valymas nuo kitų patalpų valymo skiriasi tuo, kad prekybos centruose dažniausiai yra nemažas žmonių srautas, prie kurio reikia prisitaikyti. Mūsų komandos valytojai dirba kokybiškai, o dėl pastangų netrukdyti prekybos centrų lankytojams neretai yra vadinami nematomais. 

Tokio tipo patalpų valymui ir priežiūrai dažniausiai naudojamas mašininis valymas, ypatingas dėmesys skiriamas grindims, nes dėl intensyvaus dėvėjimo jos estetinę išvaizdą praranda itin greitai.

Daug dėmesio skiriama operatyvumui, tad atsiradus dėmėms, pavyzdžiui, išsipylus gėrimui, jos greitai valomos.

Papildomas dėmesys skiriamas maisto prekybos centrams. Juose laikomasi specifinių higienos reikalavimų, kuriuos numato įstatymai. Jie keičiasi, tad sekame atnaujinimus, kad paslaugas mūsų komandos nariai atliktų pagal naujausias rekomendacijas ir reikalavimus. Dėl kiekvieno atnaujinimo informuojame komandos narius, organizuojame mokymus.

Valymo paslaugos prekybos centruose atliekamos pagal individualiai sudarytus grafikus, naudojant specialias priemones, parenkant tinkamus darbuotojus. Dažniausiai valome nuo 100 m² iki 30 000 m² ploto patalpas, tačiau dirbame ir su ypač dideliais prekybos centrais. 

Valdome valymo rizikas.

Prekybos centrų patalpose esama tam tikrų rizikų, kurios gali apsunkinti darbus. Siekiant jų išvengti, nuolat apmokome komandą, naudojame profesionalią įrangą, priemones, paslaugas teikiame, laikydamiesi nustatytų higienos palaikymo reglamentų. Prieš pradėdami darbus, įvertiname, kokie paviršiai bus valomi, parenkame tinkamas chemines medžiagas ir technologijas. Su cheminėmis medžiagomis dirbama griežtai pagal nurodymus saugos duomenų lapuose, atliekos rūšiuojamos ir tvarkomos pagal atliekų tvarkymo taisykles. Užtikriname, kad visa su klientu susijusi informacija yra prieinama tik ją naudojantiems darbuotojams. 

Valant prekybos centrų patalpas, darbuotojai naudoja specialius ženklus, kurie įspėja lankytojus yra valymo darbus (pavyzdžiui, ženklas „Atsargiai – slidu“), darbuotojai avi specialią avalynę, kuri apsaugo nuo galimų traumų (kai valomos gamybinės patalpos). 

Jeigu Jus domina patalpų priežiūros ir valymo paslaugos, susisiekite su mumis. Aptarsime visus klausimus, suderinsime grafikus, nurodysime kainas ir pradėsime dirbti

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211