Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Naudingi patarimai

Apie valymą, valymo paslaugas

Valymo paslaugų įmonės pasirinkimas

Kaip pasirinkti valymo paslaugų įmonę?

Jūsų verslui reikalingos kokybiškos valymo paslaugos, kurias profesionaliai atliktų savo darbą išmanantys specialistai? Išsirinkite tokią komandą, kuri gali išvalyti patalpas ne vieną kartą, tačiau tapti partneriu, kuris pasirūpins nuolatine jūsų verslo aplinkos švara.

Renkantis valymo paslaugų įmonę, svarbu, kas turi būti valoma. Jeigu biurams arba gydymo įstaigoms dažniausiai reikalingas kasdienis valymas, tai objektams po statybų – vienkartinis. 

Renkantis valymo paslaugų įmonę, svarbu įvertinti jos patirtį, teikiamų paslaugų kokybę, atkreipti dėmesį į įmonės veiklos specializaciją ir komunikaciją. 

PATIRTIS

Valymo įmonės patirtis dažnai įvardijama kaip svarbiausias aspektas, renkantis valytojus. 2 m. dirbanti įmonė nėra blogesnė nei ta, kuri turi rinkoje dirba 15 m., tačiau įmonės patirtis gali būti svarbi, ieškant ypač profesionalių, patyrusių specialistų. Ne vienerius metus sėkmingai veikianti valymo paslaugų kompanija yra įrodžiusi, kad moka dirbti našiai, reaguoti į pasikeitusias situacijas, tai patvirtina, kad jos paslaugos patikimos.

PASLAUGŲ KOKYBĖS ĮRODYMAI

Kitas svarbus vertinimo aspektas yra sertifikatai, įrodantys, kad konkreti įmonė gali teikti paslaugas. Požiūris į valymo paslaugas kinta – jeigu anksčiau atrodė, kad tai jokių specifinių įgūdžių nereikalaujantis darbas, kurį gali atlikti kiekvienas, dabar jau suprantama, kad valymo darbai reikalauja žinių ir profesionalumo, kurie tobulinami mokymuose, seminaruose.

Tinkamas paslaugų vertinimo rodiklis yra aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos, sveikatos standartų tarptautiniai sertifikatai. Jie rodo, kad įmonė yra socialiai atsakinga, rūpinasi ekologija, savo darbuotojais ir klientais. Priemonės ir standartai nuolat kinta, tad nuolatinis investavimas į darbuotojų žinias ir kompetencijas labai svarbus.

ĮMONĖS VEIKLOS SPECIALIZACIJA

Valymo paslaugų įmonės yra klasifikuojamos ir pagal veiklos specifiką, pagal tai, kokio tipo verslus jos geba aptarnauti (tai susiję ne tik su tinkama įranga, tačiau ir žiniomis, apmokyta komanda). 

Verslui, kuris užsiima maisto gamyba, reikalinga ir konkreti valymo įmonė, kuri gebės rūpintis maisto gamybai naudojamomis patalpomis (joms reikalinga papildoma dezinfekcija, specifinės valymo priemonės). Visiškai kitokia įranga reikalinga, kai valomos patalpos po statybų. Darbams atlikti būtina ir komanda, kuri išmano svarbiausius saugumo reikalavimus. Ypač daug dėmesio reikalauja medicinos įstaigų patalpų valymas.

KOMUNIKACIJA

Kad ir kokių specialistų ieškoma, daug dėmesio svarbu skirti komunikacijai tarp paslaugas užsakančių verslų ir paslaugas teikiančių įmonių. Tikėtina, kad verslininkai, kuriems niekada neteko susidurti su valymo įmonėmis, nežinos, kokius aspektus reikia įvertinti, kad galėtų rasti geriausiai jų verslo poreikius atitinkančią valymo įmonę. Būtent valymo įmonės užduotis yra pateikti reikiamus klausimus potencialiems klientams, išsiaiškinti jų lūkesčius, rasti atsakymus ir į tuos klausimus, apie kuriuos verslininkai net nepagalvojo. 

Gera valymo paslaugų įmonė taupo savo klientų laiką ir rūpinasi, kad aplinka, kurioje atliekami tiek kasdieniniai, tiek reti darbai, būtų saugi ir tinkama. Rinkitės profesionalus, kurių darbas yra patikrintas laiko.