Valymo paslaugos pramonei, verslui, institucijoms

Mūsų vykdomi & atlikti valymo projektai

Europos lyčių lygybės institutas

Vienas iš unikaliausių mūsų prižiūrimų objektų buvo Europos lyčių lygybės institutas, Europos Parlamento Informacijos biuro ir Europos Komisijos atstovybė.

Patalpų plotas didesnis nei 4 000 m². Džiaugiamės, kad mūsų paslaugomis buvo patenkinti ne tik užsakovai, tačiau ir biuro darbuotojai, kuriems svarbu, kad valymo kompanijos specialistai dirbtų našiai, tačiau beveik nepastebimai, netrikdytų įprastinės biuro veiklos.

Užtikrinome konfidencialumą, tad darbų užsakovas mumis pasitikėjo, valymo metu taikėmės prie keliamų aplinkos apsaugos reikalavimų, domėjomės atnaujinimais, įstatymais ir dirbdami vadovavomės jais.

Palaikyti tvarką biuruose reikia ne tik dėl estetinio aplinkos patrauklumo, tačiau ir dėl ergonomiškos erdvės kūrimo, kuri reikalinga ne tik biuro darbuotojams, bet ir lankytojams. Todėl, siekiant, kad biurų patalpos atrodytų puikiai, dažniausiai užsakomas palaikomasis biuro valymas. Mūsų komandos nariai ne tik atlieka priežiūros darbus, tačiau ir pateikia rekomendacijas dėl biuro atnaujinimo, pataria, kaip apsaugoti baldus, kokia jų priežiūra tinkamiausia.

Geriausias kokybiškų paslaugų įrodymas – klientų atsiliepimai ir bendradarbiavimas su mumis ne vienerius metus.

Europos lyčių lygybės institutas

Reikia valymo paslaugų? Susisiekite. Skambinkite tel. + 370 602 95211